Support

Profesjonalna opieka nad stronami internetowymi, bieżąca pomoc w obsłudze i usuwaniu usterek.

Czy chcieliby Państwo zapomnieć o wszelkich stresujących sytuacjach związanych z utrzymaniem firmowej strony internetowej?


Zapewniamy profesjonalne wsparcie dla małych i średnich firm, organizacji, i wszelkich typów biznesów. Dla naszych klientów wykonujemy całą trudną i techniczną pracę związaną z bezpieczeństwem, aktualizacjami, wykonywaniem kopii zapasowych, drobnymi przeróbkami, rozbudową stron czy wprowadzaniem treści.

Kto i dlaczego potrzebuje takich usług?


Naszym zdaniem profesjonalnego wsparcia potrzebuje każda firma, dla której strona internetowa jest istotnym elementem biznesu.

Internet to nieprzewidywalna i stale zmieniająca się przestrzeń. Dlatego stała obsługa, sprawne aktualizacje wtyczek i całego systemu WordPress, a także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej pozwalają unikać wielu problemów i dużych kosztów związanych z ich usuwaniem. Jakie zagrożenia czekają na właścicieli stron internetowych?


Twoja strona internetowa może zostać zaatakowana przez wirusa, trojana lub przez spamerów ukrywających na niej złośliwe linki. Codziennie setki, a nawet tysiące stron internetowych doświadczają problemów, które mogą skutkować nawet ich usunięciem z wyników wyszukiwania Google. Uppsss! Nierzadko zdarza się, że niefortunny splot zdarzeń lub zwykły błąd ludzki powoduje zniknięcie strony lub wyświetlenie w jej miejsce jedynie komunikatu o błędzie.

Nieaktualizowane na bieżąco szablony graficzne i wtyczki WordPress mogą powodować problemy z kompatybilnością i złe działanie całej strony.
Brak doświadczenia często prowadzi do sytuacji, w której biznes nie wykorzystuje nawet częściowo możliwości, jakie daje odpowiednio zoptymalizowana strona www.
Każda z tych sytuacji stawia Twój biznes w bardzo złym świetle i naraża Cię na straty finansowe. Każdej z tych sytuacji możesz jednak uniknąć z naszą pomocą, a w razie ich zaistnienia błyskawicznie rozprawić się z problemem.

Bieżące utrzymanie i zapewnienie sprawnego działania strony internetowej to prace, które najlepiej jest powierzyć specjalistom w tej dziedzinie.

Miesięczny pakiet serwisowyAktualizacje oraz dołączane wtyczki są bardzo często aktualizowane. Czy to ze względów bezpieczeństwa, czy ze względu na nowe funkcje. Cały ten proces jest w mniejszym lub większym stopniu nieprzewidywalny. My dbamy o to, aby każda aktualizacja przebiegła bezpiecznie. Dbamy także o przetestowanie poprawnego działania strony po wykonaniu aktualizacji.

Kopie zapasowe – Dobre praktyki nakazują zabezpieczenie się na wypadek różnych problemów, a jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań jest posiadanie stale aktualizowanych kopii strony w miejscu niezależnym od dostawcy hostingu, dostępnym od ręki nawet w przypadku dużej awarii aktualnie używanego serwera.

Bezpieczeństwo – Monitorowanie bezpieczeństwa i zapewnienie ponadstandardowych rozwiązań jest szczególnie istotne dla stron pełniących funkcje biznesowe. W ramach pakietów oferujemy dodatkowe zabezpieczenia podwyższające poziom bezpieczeństwa WordPress, monitorujemy stronę, a w razie potrzeby dokonujemy niezbędnych aktualizacji. Nie musisz o nic pytać, ani nam przypominać – stale dbamy o bezpieczeństwo Twojej strony www.

Raportowanie – W prawdziwym biznesie sam fakt posiadania strony internetowej to za mało. Dobrze wiedzieć, co właściwie dzieje się na stronie, jednak zwykle właściciele nie mają czasu a także odpowiedniej wiedzy, aby wyciągać wnioski z danych udostępnianych w skomplikowanych narzędziach statystycznych. Dlatego w ramach pakietów oferujemy comiesięczne raportowanie, w ramach którego przedstawiamy zwięzłe i proste podsumowanie, w którym opisane są wszystkie istotniejsze dane statystyczne, a także zmieniające się trendy i pojedyncze sytuacje warte odnotowania.

Prace programistyczne i graficzne – W zależności od wybranej wersji pakietu otrzymujesz do dyspozycji określoną liczbę godzin, w ramach których wykonamy dla Ciebie dowolne prace związane ze stroną. Może to być praca programisty nad nowymi funkcjami na stronie, wprowadzanie nowych treści przez pracownika Help Desku, optymalizacja SEO, a także praca grafika związana z przygotowaniem nowych bannerów. Cały nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Help Desk / Pomoc – Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania związane z obsługą WordPress.Specjalizujemy się w: Web Design / Wordpress / Prestashop / Joomla / Własny system cms / Html / Php

Jeżeli masz pytania zadzwoń do Nas pod numer 605 15 22 65 lub napisz: office@gb-productions.pl

Jeżeli chcą Państwo zapomnieć o wszelkich stresujących sytuacjach związanych z utrzymaniem strony internetowej, zapraszamy do kontaktu.
office@gb-productions.pl