oferta

Nasze strony tworzymy z pasji i chęci kreowania wizerunku, który ma pomóc zbudować twoją markę w internecie.

strony www / responsywne

Strony internetowe tworzone przez nasz zespół są w pełni funkcjonalne, kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami oraz zoptymalizowane pod kątem pozycjonowanie SEO. Zapewniamy pełną kompatybilnośc z następującymi przeglądarkami: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer w wersji 9+.

Strony mobilne

Strona mobilna jest pozycją, o której dość często zapomina się podczas tworzenia strony internetowej. Jest to jednak bardzo istotny element, gdyż zapewnia on wygodną komunikację z klientami, którzy w danym momencie nie posiadają dostępu do komputera i szukają informacji o nas za pomocą telefonu, lub innych urządzeń.

CMS

Tworzymy zarówno statyczne strony internetowe – wizytówki, oraz dynamiczne oparte o system zarządzania treścią CMS. Zalecamy korzystanie ze stron opartych o CMS, gdyż taki wybór nie wiąże się z koniecznością ingerencji w kod źródłowy strony, oraz nie wymaga znajomości zagadnień programistycznych.

Profesjonalny Hosting

Naszym zadaniem jest również dopasowanie odpowiedniego hostingu czyli miejsca gdzie zainstalowana jest strona internetowa, która ma być niezawodna oraz szybka.

Domeny

Doradzamy oraz wykupujemy w Państwa imieniu domenę dla strony internetowej.

Support stron www

Pomagamy w profesjonalnym prowadzeniu i aktualizacji serwisów internetowych, rozbudowie stron internetowych i pełnego wsparcia technicznego aby klient wykorzystał wpełni możliwości swojego portalu.

Jak działamy:

01
Napisz do nas

Po skontaktowaniu się z nami ustalimy razem z Państwem podstawowe kwestie, w dalszych krokach.

02
Zbieramy szczegóły

Ustalamy razem z Państwem podstawowe kwestie dotyczące tematyki, treści, ceny oraz stylu, w jakim ma zostać wykonana strona.

03
Wykonujemy projekt

Następnie wykonujemy wstępny projekt graficzny, który przesyłamy Państwu do oceny.Czekamy na uwagi.

04
Nanosimy uwagi od klienta

Pomysły, zmiany, poprawki nanosimy je na projekt i ponownie odsyłamy do sprawdzenia.

05
Wprowadzamy teksty od klienta

Kolejny krok to wprowadzenie materiałów na stronę (teksty, zdjęcia itp.) Po ukończeniu czekamy na Państwa uwagi i sugestie.

06
Uruchamiamy stronę na serwerze

Kiedy wszystko jest gotowe, podpinamy stronę pod wybraną domenę, co powoduje pełne uruchomienie strony.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Najlepiej w tym celu napisać do nas na:
office@gb-productions.pl